Doctoral Program in Business Administration Sciences

Permanent URI for this collection

PhD dolgozatok - Doctoral Program in Business Administration Sciences

A Gazdálkodástudományi Doktori Program (SZEEDSM) a Széchenyi István Egyetem Regionális és Gazdálkodástudományi Doktori Iskolájának szerves részét képezi. A 2016-ban alapított és indított program egyedi jellemzője a komplex társadalmi problémák kutatásának transzdiszciplináris megközelítése. Ez az első teljes értékű, nemzetközi, angol nyelven zajló doktori program az üzleti adminisztráció területén. Hazai oktatók és nemzetközi vendégprofesszorok és témavezetők részvételével működik.

A repozitóriumban tárolt PhD dolgozatok metaadatai (szerző, cím, terjedelem, tárgyszavak stb.), valamint a dolgozatok teljes szövege nyilvánosan hozzáférhető. A dolgozatok csak a szerzői jogok maradéktalan tiszteletben tartásával használhatók.

Browse

Recent Submissions